Apie kliniką

Kiekvienas gyvūnas, patekęs į veterinarijos kliniką arba kokią kitą jiems neįprastą aplinką, patiria didesnį ar mažesnį stresą. Mūsų tikslas buvo ir yra sukurti tokią veterinarijos kliniką, kurioje gyvūnai patirtų kuo mažesnį stresą.

 

Siekdami įgyvendinti nurodytą tikslą, darėme viską, kas įmanoma.

 

Dauguma gyvūnų nemėgsta lipti laiptais aukštyn, ypač žemyn. Jiems baisu. Todėl patalpas klinikai parinkome 1 aukšte; pas mus nėra jokių laiptų, kuriais tektų lipti aukštyn ar leistis žemyn. Tai, beje, patogu ir tiems gyvūnų šeimininkams, kurie turi negalią ir pas mus atvyks jiems judėti padedančiame vežimėlyje.

 

Patekęs į mūsų kliniką, gyvūnas pirmiausia išvys ne tai, kas jam gali kelti stresą, bet mūsų erdvią parduotuvę su maistais gyvūnams, žaislais, skanėstais. Jei reikės palaukti, tai galima bus padaryti erdviame laukiamajame, kur galima surasti atokesnę vietelę, esančią toliau nuo kartais nelabai draugiškai nusiteikusių kitų pacientų. Ypač nedraugiški pacientai ar jų vengiantys kiti lankytojai galės prisėsti visiškai atskirame hole, esančiame šalia pagrindinio laukiamojo.

 

Jus pasitiks malonūs klinikos registratūros darbuotojai, kurie viską parodys ir paaiškins. Manome, kad mums pavyko surinkti tikrai kvalifikuotų veterinarijos gydytojų, veterinarijos felčerių ir kitų specialistų komandą – jie labai stengiasi, kad mūsų veterinarijos klinika būtų geriausia, o apsilankydami pas mus gyvūnai (ir jų šeimininkai) išsineštų su savimi tik geriausius įspūdžius.

 

Pagalvojome ir apie šunų bei kačių „draugystę“, bene pirmieji Lietuvoje tai tinkamai įvertinome ir pabandėme padaryti mūsų kliniką maksimaliai draugišką katėms: gydytojų kabinetuose, kuriuose lankysis katės, šunys nesilankys ir atvirkščiai – kabinetuose, skirtuose šunims, nesilankys katės; nebus papildomų dirgiklių ir streso nei vieniems, nei kitiems.

 

Ypatingas dėmesys klinikoje skiriamas aukštų higienos standartų laikymuisi. Be įprastų higienos priemonių, gydytojų kabinetų ir kitų klinikos patalpų oras reguliariai dezinfekuojamas baktericidiniais mobiliais šviestuvais, kurie greitai ir veiksmingai sunaikina ore esančias bakterijas, virusus ir pelėsius, besikaupiančius dulkėse ar aerozolio dalelėse, tačiau nesukelia jokio žalingo efekto nei žmonėms, nei gyvūnams; klinikos patalpose yra įrengta moderni oro rekuperacijos sistema, taip pat - ištraukiamosios ventiliacijos sistema. Taip panaikinamas ir vaistų kvapas, kurio gyvūnai ypač vengia.

 


Pirmieji Lietuvoje atidarėme kabinetą, skirtą konsultacijoms prieš įsigyjant gyvūną. Mūsų kvalifikuoti specialistai padeda tinkamai pasirinkti gyvūną ar jo veislę, supažindina su gyvūno rūšies ar veislės ypatybėmis, charakterio savybėmis, dažniausiai iškylančiomis sveikatos ar priežiūros problemomis. Yra galimybė nuvažiuoti į veislynus, pabendrauti su norimu įsigyti gyvūnu, palaikyti jį rankose ar išeiti pasivaikščioti bei įsitikinti, kad tai yra būtent toks gyvūnas, kokio tikitės. Taip galima išvengti neteisingų pasirinkimų, netikėtų problemų, dėl kurių gyvūnai dažnai atsiduria gatvėje ar keliauja iš rankų į rankas.

 

Diagnostika ir kvalifikuotas gydymas neįmanomas be šiuolaikiškos, modernios įrangos, prietaisų ir instrumentų. Tik tokia įranga leidžia ne tik tiksliai nustatyti problemą, ją išspręsti, bet ir užtikrina, kad tai būtų padaryta sukeliant kuo mažesnį stresą pacientui. Todėl įrangą, prietaisus ir instrumentus parinkome ypač kruopščiai.

 

Iš specialistams puikiai žinomos Japonijos bendrovės Aloka Co., Ltd. klinika įsigijo tikrai šiuolaikišką naują echoskopą; dirbant su juo diagnozė nustatoma greitai ir tiksliai, pacientas nepatiria nemalonių pojūčių.

 

Iš garsios JAV bendrovės Quantum Medical Imaging, LLC klinika įsigijo veterinarijos klinikoms skirtą, modernų, naują,  skaitmeninį rentgeno aparatą; dirbant su juo pacientas gauna minimalų būtiną apšvitinimą rentgeno spinduliais, išvis nenaudojamos cheminės medžiagos rentgeno nuotraukoms ryškinti, problema nustatoma greitai ir tiksliai.

 

Įsigijome tikrai šiuolaikiškos įrangos operacinei: iš pasaulinio garso JAV bendrovės DRE Medical, Inc. padalinio DRE Veterinary  pirkome naują inhaliacinės anestezijos įrangą. Jos pagalba, chirurginių operacijų metu ventiliuojami gyvūno plaučiai, širdies darbo ir kvėpavimo pokyčiai stebimi monitoriuose. Tokiu būdu operacijų metu gyvūnas gauna minimalų reikiamą narkotinių medžiagų kiekį bei išvengiama priešlaikinio pabudimo iš narkozės ar skausmo pojūčio. Taip pat turime kraujavimo stabdymo aparatus, kad operacijų metu gyvūnas prarastų kuo mažiau kraujo, bei operacinės žaizdos gytų greičiau. Ekologiškos operacinės lempos pagamintos pagal specialią technologiją, dėl kurios nekaitinamas operacinės oras ir sumažinamas oro judėjimo greitis patalpoje, mažiau oro dalelių patenka į operacinę žaizdą, taip sumažinama infekcijos tikimybė.

 

Iš JAV bendrovės Suburban Surgical Co., Inc. pirkome naują, tikrai modernų, veterinarijos klinikoms skirtą operacinį stalą - su  šildomu V formos stalviršiu, turinčiu  Dual Tilt mechanizmą, kurio pagalba bet kurį stalo galą galima pakelti beveik iki vertikalios  padėties, sukioti aplink ašį, bei sulenkti į tokią padėtį, kad gyvūnas narkozės metu būtų fiksuojamas reikiamoje, tiek pačiam gyvūnui, tiek  operuojančiam gydytojui patogioje padėtyjei, tai leidžia greičiau atlikti operacijas, o šildomas stalo paviršius leidžia palaikyti reikiamą gyvūno kūno temperatūrą, kad tiek operacijos metu, tiek po jos gyvūnas nejaustų diskomforto dėl temperatūros pokyčių.

 

Net ir stacionaro įrangą – gyvūnų prausyklą, gyvenimui skirtas „daugiabučio“ namo tipo dėžes – vežėmės iš JAV bendrovės Suburban Surgical Co., Inc., kuri turi jau daugiau nei 60 metų patirtį gamindama tokią specializuotą  įrangą. Tikslas – tas pats; kad gyvūnai pas mus jaustųsi gerai ir patirtų kuo mažesnį stresą.

 

Ir dar kai kas labai svarbaus – mūsų mylimiausius gyvūnų šeimininkus mes pavaišinsime kava. Kad ne tik jūsų mylimi augintiniai, bet ir jūs patirtumėte kuo mažesnį stresą.


Atgal
Naujiena!

Įsigyti galite ir mūsų el.parduotuvėje.

www.vetparduotuve.lt

Pristatymas nuo 17 eur. NEMOKAMAS
Daugiau akcijų...
Naujienos
Nuolaidos: 2019-08-08

Apsipirkite mūsų el. parduotuvėje www.vetparduotuve.lt ir prekes nuo 17 eur. pristatysime NEMOKAMAI.

Klinikos nuoladų kortelė 2012-10-01

 

Su klinikos nuolaidų kortele - 8% nuolaida zooprekėms ir gyvūnų maistams, 3% nuolaida gydymo paslaugoms (įskaitant vaistus).

Daugiau naujienų...